4 Flex na stawy - hit czy suplementowy kit? Poznaj jego cenę, skład oraz opinie pacjentów

Stawy to jedna z najbardziej zaniedbywanych części naszego naszego ciała. Uprawiamy sporty, żeby wzmocnić swoje serce, zmieniamy dietę na zdrowszą, kiedy tylko zaczynamy cierpieć na dolegliwości ze strony układu pokarmowego, łykamy wapń i witaminę D3, żeby jak najdłużej cieszyć się sprawnymi kośćmi, jednak na stawy nigdy nie zwracamy zbyt dużej uwagi. Czas to zmienić! Jednym z suplementów, po który często sięgają osoby dbające o stan swoich stawów, jest 4 Flex. Czy słusznie?

4 Flex na stawy - co znajdziemy w jego składzie?


4 Flex to bardzo popularny suplement diety, którego skład opiera się przede wszystkim na działaniu łatwo przyswajalnego przez organizm hydrolizatu kolagenu Fortigel®. W jednej saszetce znajduje się 10 g kolagenu oraz, dla dla polepszenia jego przyswajalności, 9 mg witaminy C.

Ile kosztuje 4 Flex i jak go stosować?


W standardowym opakowaniu 4 Flex znajduje się 30 saszetek, które starczają na pełną miesięczną kurację. Koszt specyfiku waha się, w zależności od apteki, od 40 do nawet 70 złotych, co sprawia, że koszt takiej kuracji wynosi około 2 złotych dziennie.

Stosowanie 4 Flex jest niezwykle proste. Wystarczy rozpuścić jedną saszetkę w szklance ciepłej niegazowanej wody lub w kubeczku jogurtu, wymieszać zawartość kilka razy, a następnie wypić. Delikatny owocowy smak, jakim wyróżnia się jeden z wariantów suplementu, przypadnie do gustu wszystkim, którzy narzekali dotąd na nieprzyjemny chemiczny posmak, jaki zostawiają po sobie niektóre z preparatów na stawy.

4 Flex - opinie

Opinie, jakie można znaleźć w Interencie na temat 4 Flex, są w dużej mierze bardzo pozytywne. Zdaniem internautów suplement ten pomógł im w kłopotach z nieprawidłowym działaniem chrząstki, przy różnego rodzaju kontuzjach oraz przy bólach kolan i ramion.

Czy warto kupić 4 Flex na stawy?


Jeśli cierpisz na niedobory kolagenu lub zmagasz się z uszkodzoną chrząstką stawową, 4 Flex okaże się w Twoim przypadku strzałem w dziesiątkę. W innych przypadkach lepiej skonsultuj tę kwestię ze swoim lekarzem - może się bowiem okazać, że w Twojej sytuacji wystarczającym rozwiązaniem będzie na przykład zmiana sposobu odżywiania.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Na czym polega działanie żelu Altacet na stawy?

Czy Liporedium jest skuteczny? Niezależna recenzja popularnego suplementu na odchudzanie